ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-11-24
Kursant: Kamil Janczara


Gorąco polecam Pana instruktora Seweryna, dzięki któremu w ciągu 10h godzin udało mu się przygotować do egzaminu praktycznego po 5-letniej przerwie w zdawaniu. Poprzednio nie zdałem 4 krotnie po pełnym kursie a tu wystarczyło niewiele by za pierwszym podejściem w nowym dla mnie miejscu zdać egzamin. Pan Seweryn jest człowiekiem konkretnym, z pełną wiedzą, który pomoże we wszystkim i wytłumaczy zrozumiale i cierpliwie. Podziękowanie kieruję również dla Pani Soni dzięki jej pomocy teoretycznej i psychologicznej przypomniałem sobie przepisy i opanowałem stres. Szkoła Kursant jak dla mnie 11/10. Życzliwszych ludzi dawno nie spotkałem :)