ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz dla osób niepełnosprawnych

2020-11-09
Kursant: Grzegorz Borowski


Cześć! Każdemu, kto zdaje we Wrocławiu mogę z czystym sumieniem polecić Szkołę Jazdy Kursant, a szczególnie instruktora Sebastiana Skrętkowicza, który w perfekcyjny sposób zadbał, żebym w przyszłości poradził sobie na drodze w najróżniejszych sytuacjach. Dyscyplina, spokój, cierpliwość, zrozumienie dla mojego braku doświadczenia, elastyczność w umawianiu się na kolejne spotkania, konkretny plan do zrealizowania na każdą godzinę jazdy i odczuwalna odpowiedzialność za kursanta na każdym etapie nauki. Powtarzaliśmy wszystkie możliwe manewry aż "wejdą w krew", dzięki czemu na egzaminie nie musiałem polegać na szczęściu, tylko mogłem zaufać wypracowanym nawykom podczas jazd z Sebastianem. Krótko mówiąc: przyszedłem, w dwa miesiące nauczyłem się jeździć, zapisałem się na egzamin i bez większego stresu zdałem za pierwszym razem.