ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-11-04
Kursant: Anna Rymarczyk


Szkoła godna polecenia. Mam antytalent do kierownicy, więc sama myśl o wsiadaniu za kółko była dla mnie bardzo stresująca. Ale dzięki Bartłomiejowi Majewskiemu zaczęłam wierzyć, że tak jak sam mówi - każdy może się nauczyć. Jest naprawdę bardzo cierpliwy, uczy aż do skutku, a przy tym motywuje i co było dla mnie bardzo ważne, potrafi poprawić humor :) Przede wszystkim jednak ma bardzo dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli przy każdej okazji - słowem instruktor z powołania. Dziękuję także Sebastianowi Skrętkowiczowi - udzielił celnych uwag i pomógł nastawić się pozytywnie przed egzaminem, który tym razem zdałam bezbłędnie :)