ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-11-03
Kursant: Alicja Mrózek


Serdecznie polecam szkołę jazdy Kursant, a w szczególności instruktora Bartłomieja Majewskiego. Na naukę jazdy przyszłam po 8-letniej przerwie (wcześniej robiłam kurs w innej szkole, niestety bez pozytywnego wyniku). Początkowo było ciężko, ponieważ miałam braki w teorii mimo samodzielnej nauki z podręcznika… Jednak dzięki cierpliwości i bardzo dobrze przekazywanej wiedzy przez Bartka nauczyłam się jazdy od podstaw i nabrałam pewności na drodze. Bartek jest wymagającym instruktorem co jest to tylko na plus, ponieważ na egzamin idzie się z poczuciem bardzo dobrego przygotowania i poukładanej wiedzy. W trakcie swojej nauki miałam możliwość jazdy również z Panem Sebastianem Skrętkowiczem, którego także bardzo polecam. Obaj instruktorzy są bardzo sympatyczni i odznaczają się fachową wiedzą. Potrafią zmotywować do nauki i uspokoić przed egzaminem ;) Był to bardzo miło spędzony czas i na pewno będę go dobrze wspominać. Gorąco polecam!!!