ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz dla osób niepełnosprawnych

2020-10-23
Kursant: Renata


Dzień dobry. Szczerze polecam bardzo dobrego instruktora Pana SEBASTIANA SKRĘTKOWICZA, którego miałam szczęście poznać i który z anielską cierpliwością przygotował mnie do egzaminu państwowego (zdany za pierwszym razem !!!) ale przede wszystkim sprawił, że jazda samochodem jest dla mnie przyjemnością :-) Na zrobienie prawa jazdy zdecydowałam się bardzo późno, bo mając 40 lat. Nie bardzo wierzyłam, że uda mi się zrealizować to marzenie ale Sebastian od początku naszej znajomości bardzo mnie motywował, wspierał i nigdy nie pozwolił, żebym zwątpiła w swoją decyzję. Sebastian to człowiek konkretny, opanowany i posiadający dużą wiedzę którą chętnie dzieli ze swoimi kursantami, wystarczy tylko słuchać i korzystać :-) Jazdy wspominam z uśmiechem na twarzy :-) Sebastian wkłada serce w swoją pracę i robi absolutnie wszystko, żeby jego kursanci czuli się pewnie za kierownicą. Bardzo mi odpowiada jego sposób nauki, bez słodzenia, bo to nie miód na gardło tylko instruktor nauki jazdy :-) Lubię ludzi konkretnych i taki jest Sebastian. Jego uwagi zawsze były dla mnie cenne. Początkowo jazda samochodem szła mi trochę po japońsku (jako-tako) ale Sebastian nie odpuszczał :-). Zadałam mu milion pytań, na wszystkie odpowiedział ze stoickim spokojem. Jak czegoś kompletnie nie ogarniałam, to rysował mi w notesie i tłumaczył. Jeśli była potrzeba (a w moim przypadku była) powtarzaliśmy temat tak długo, aż zostało w głowie na zawsze :-) Jeśli robiłam coś źle, to wracaliśmy w to same miejsce i była powtórka z rozrywki :-) Trochę tych godzin razem spędziliśmy i zawsze mieliśmy o czym porozmawiać. W moim odbiorze Sebastian, to bardzo fajny, wesoły człowiek i co najważniejsze, bardzo dobry Instruktor. Szczerze polecam niezdecydowanym. Dzięki niemu uwierzyłam, że mogę zrobić to prawko i zrobiłam. Seba jesteś Wielki !!! Dziękuje, że nie pozwoliłeś mi się poddać, że walczyłeś razem ze mną. Udało się !!! Daliśmy radę !!! Pamiętaj KEEP IN TOUCH :-) Polecam również i serdecznie pozdrawiam przemiłe i bardzo pomocne dziewczyny z biura Panią Agnieszkę i Panią Jagodę :-) :-)