ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-10-16
Kursant: Adrian Komarski


Z całego serca polecam szkołę jazdy kursant. Wszystko poszło szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pan Tomasz Sobol to najlepszy instruktor na jakiego można trafić. Mega pozytywny, wyrozumiały i doskonale umie uczyć jak dobrze jeździć i zdać egzamin. Od pierwszej jazdy miałem rozpisany konkretny plan i cele i z każdą godziną mogłem monitorować swój postęp. Wszystkie błędy były dokładnie omawiane i ćwiczone. Po wszystkich jazdach egzamin Państwowy wydawał się dużo łatwiejszy niż wewnętrzny więc czułem się bardzo dobrze przygotowany. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem a to chyba najlepiej świadczy o skuteczności szkoły i instruktora