ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-09-14
Kursant: Natalia


Trafiłam do Pana Cezarego Karpińskiego, na jazdy dodatkowe, z polecenia i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Cezarego innym.Zdałam za pierwszym razem. Robiłam kurs w innej szkole i mimo wyjeżdżeniu ponad 40 h po prostu bałam się prowadzić samochód. Uważałam, że nie nadaje się na kierowcę, jazda samochodem była dla mnie bardzo stresująca. Pan Cezary jest konkretnym, doświadczonym i mądrym instruktorem, ale co najważniejsze, dobrym, sympatycznym człowiekiem. Okazało się, że na każdy mój problem Pan Cezary ma rozwiązanie. Prostą instrukcje jak parkować, zawracać , zmieniać biegi itp. Umiejętność prowadzenia samochodu przestała być czymś magicznym i skomplikowanym, niedostępnym dla mnie. Mało tego, Pan Cezary musiał mnie oduczyć złych nawyków z poprzedniej szkoły jazdy. Jedyne czego żałuje, to to, że nie jeździłam z Panem Cezarym od początku. Zaoszczędziłoby to mi dużego stresu, łez i braku wiary w siebie, a jazda samochodem nie kojarzyłabym mi się z karą. Jeszcze raz bardzo polecam Pana Cezarego Karpińskiego.