ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-08-27
Kursant: Kuba W


W trakcie kursu miałem okazję jeździć z trzema różnymi instruktorami, jednak to jazdy z Panem Grzegorzem Hałasem mogę polecić z czystym sumieniem. Spokój, opanowanie i cierpliwość Pana Hałasa sprawiły, że nie zrezygnowałem z kursu i dobrnąłem do końca, a w konsekwencji egzamin zdałem za pierwszym razem. Dla większości kursantów pierwsze (lub nawet wszystkie) jazdy są stresujące, dlatego istotne jest aby znaleźć instruktora, który nie będzie potęgował stresu. Podczas jazd z Panem Hałasem nigdy nie spotkałem się z dezaprobatą. Wszystkie moje błędy tłumaczył ze stoickim spokojem. Czasem odnosiłem wrażenie, że gdybym kogoś przejechał usłyszałbym "dlaczego przejechałeś człowieka? Tak nie można robić i tego nawyku należy unikać, a teraz proszę wycofać i spróbować go objechać, ale na spokojnie". Słowa sympatii należą się również paniom pracującym w biurze. Zawsze mile, uśmiechnięte i chętne do pomocy.