ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-08-12
Kursant: Anna Błacha


Jako już szczęśliwy nabywca dokumentu prawa jazdy, z pełnym przekonaniem i przyjemnością polecam kursantom instruktora - Pana Roberta Staszkiewicza . To szkoleniowiec, który wypuszcza spod Swoich skrzydeł znakomicie przygotowanego, myślącego i analizującego warunki na drodze użytkownika ruchu. Ogromnym atutem Pana Roberta jest Jego spokój, co niewątpliwe sprzyja opanowaniu emocji przez samego kursanta. Na każde zadane pytanie uzyskałam konkretną, jasną odpowiedź, a każda moja wątpliwość została rozwiana. Idąc na egzamin, miałam realne poczucie ,że zostałam do niego przygotowana najlepiej jak tylko można, za co jestem ogromnie wdzięczna. I rzecz ostatnia, ale nie mniej istotna to osobowość i poczucie humoru nie do podrobienia, przez co nauka przebiega w rewelacyjnej atmosferze.