ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-07-28
Kursant: Filip


Polecam instruktora p. Tomasza Woźniaka. Zarówno ja, jak i moja dziewczyna, która również uczyła się z panem Tomaszem, zdaliśmy egzamin państwowy w 1. terminie. Jest to w dużej mierze zasługa pana Tomasza, który jest instruktorem zaangażowanym, uważnym i mającym ściśle indywidualne podejście do kursantów. Pan Tomasz podczas lekcji prowadzi notatki dot. popełnianych przez kursanta błędów, dzięki czemu, wraz z postępem nauki, kursant wie na jakim poziomie się znajduje i na czym powinien się w szczególności skupić. Pan Tomasz bardzo zrozumiale wyjaśnia nieoczywiste sytuacje na drodze, a także przedstawia klarowne i bardzo proste schematy poszczególnych manewrów (np. parkowania równoległego, jazdy po łuku, itd.), dzięki czemu kursant czuje się pewnie podczas końcowego egzaminu. Trasy, którymi się jeździ na lekcjach z panem Tomaszem, w pełni pokrywają się z trasami, które pokonuje się na egzaminie. Pan Tomasz jest osobą kontaktową i z poczuciem humoru, dzięki czemu lekcje upływają w dobrej atmosferze. Ponadto, panu Tomaszowi zależy na kursantach, czego dowodem może być to, że na moją prośbę znalazł i umówił mnie z innym instruktorem na dodatkową jazdę przed egzaminem, gdy sam był na urlopie.