ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-07-19
Kursant: Marta Rudnicka


Serdecznie polecam Szkołę Jazdy Kursant. Sprawnie i teściowie przeprowadzane wykłady teoretyczne. Możliwość wyboru wykładów weekendowych to bardzo wygodna opcja. Zdanie egzaminu praktycznego za pierwszym razem jest na pewno zasługą najlepszego instruktora Pana Bartłomieja Majewskiego który od podstaw nauczył mnie obsługi auta i poruszania się w ruchu drogowym. Przychodząc na jazdy do Pana Bartka można liczyć na indywidualne podejście do kursanta, wsparcie i pełen profesjonalizm. W czasie jazdy po mieście wiele rzeczy skutecznie tłumaczy i analizuje. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można o wszystko dopytać. Dzięki Panu Bartku jestem idealnie przygotowana do samodzielnej jazy. Polecam!