ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-07-15
Kursant: Joanna Gądek


Polecam Szkołę Jazdy Kursant. Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie realizacji kursu, szczególnie że moim instruktorem był Pan Bartek Majewski, który jest profesjonalistą i bardzo rzetelnie przygotowuje przyszłego kierowcę do samodzielnej jazdy. Pan Bartek nigdy się nie spóźnia, podczas jazdy bardzo dużo tłumaczy, jest bardzo skupiony i cierpliwy wobec kursanta. Na bieżąco analizuje sytuacje na drodze, a w chwilach zwątpienia potrafi podnieść kursanta na duchu. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Egzaminy, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, zdałam za pierwszym razem. Uważam, że dzięki naukom Pana Bartka jestem bardzo dobrze przygotowana do bezpiecznej i samodzielnej jazdy samochodem.