ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-07-12
Kursant: Anka


To,ze szkoła nauki jazdy KURSANT jest numer 1 jest absolutną prawdą- przekonałam się o tym osobiście.Po ukończonym kursie jazdy w innej szkole i długiej przerwie, czułam się niepewnie przed egzaminem państwowym. Wystarczyło parę godzin jazdy, profesjonalizm instruktorów, wysoka jakość przekazu w prowadzeniu pojazdu i zdałam egzamin państwowy bez większego problemu. Moje wielkie uznanie i gratulacje dla "szefostwa" szkoły KURSANT za dobór i zatrudnianie instruktorów najlepszych z najlepszych.Nauka w tej szkole jest przyjemnością, a przesympatyczna atmosfera i przyjazny stosunek sprawiły,że nabrałam pewności na drodze i jestem świetnie przygotowana do wielkiej "przygody w ruchu drogowym".Szczerze polecam tę szkołę. Kursantka