ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-05-22
Kursant: Paulina Bajrak


Chciałam z całego serca podziękować swojemu instruktorowi p. Tomaszowi Woźniakowi, który poświęcił mi swój czas, był zawsze cierpliwy i nigdy nie krzyczał:) Okazało się, że w całym tym kursie, który dla każdego jest stresujący i jest nowym doświadczeniem, najważniejsze było to, że p. Tomasz był zawsze dla mnie wsparciem. Dla mnie osobiście ważne jest również podejście do człowieka i poczucie humoru, które u p.Tomka jest genialne. Jazda z nim to sama przyjemność:) Dzięki niemu zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem, a to największy sukces:) Polecam, p. Tomek jest dla mnie number one:) Jeszcze raz bardzo dziękuję:) Do zobaczenia na drodze:)