ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-02-10
Kursant: Tomasz Kosz


Chcę serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Sobol za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu Państwowego!!! Dziś zdane i nie mogę w to uwierzyć jeszcze w tej chwili!!!! Jestem przeszcześliwy !!!! Pan Tomasz wymagał ode mnie znacznie więcej niż sam egzamin dzięki czemu egzaminator nie dostrzegł żadnego błędu!!! Pan Tomasz stosuje rysunki i podpowiedzi sprawiające, że jazda autem i stosowanie przepisów ruchu drogowego nie jest takie trudne. Ostrzegam jednak, że Pan Tomasz jest bardzo wymagający więc często musiałem czytać przepisy w domu i uczyć się ich interpretacji. Pani Jagoda z Biura pomogła mi we wszystkich formalnościach dzięki czemu wiedziałem wszystko co konieczne odnośnie formalności i płatności. Z tą Panią można wszystko załatwić. Szczerze pomocna jest Pani Jagoda. Załatwiajcie ludzie wszystko z Nią. Pomogła mi w załatwieniu wszystkich formalności!!! Jak miałem problem to pomagała jak tylko się da. Jej dbałość o klienta oceniam na 5+. Do zobacznia za rok na kategorii C.