ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-02-10
Kursant: Sylwia Bartschak


Mogę z całego serca polecić szkole jazdy kursant. Przed rozpoczęciem szkoły nie miałam w ogóle żadnej styczności z samochodem . A po kursie egzamin zdałam za PIERWSZYM razem. Polecam instruktora Pana Sylwestra. Jest to stanowczy, cierpliwy i bardzo wymagający instruktor.. Zawsze odpowiada wyczerpująco na jakieś wątpliwości.. To jest po prostu taki zwykły "PROSTY" facet. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na takiego instruktora. Jeżeli chodzi o innych pracowników w tym z biura również polecam. Nigdy nie miałam żadnego problemu . Wszystko zawsze jasno wytłumaczone . Panie nie siedzą tam za kare . Zawsze wesołe i uśmiechnięte służą pomocą. Serdecznie wszystkim polecam .