ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-01-29
Kursant: Marta Wyszyńska


Każdemu, kto zastanawia się nad wyborem szkoły jazdy, polecam Kursanta i zapisanie się na jazdy ze świetnym instruktorem - Bartłomiejem Majewskim. Prowadzi on zajęcia w spokojnej, miłej i swobodnej atmosferze. Nie ma takiego pytania, którego nie mogłam mu zadać, cierpliwie rozwiewał wszystkie moje wątpliwości :) Jest to instruktor wymagający, bardzo cierpliwy, analizuje sytuacje, które dzieją się na drodze i omawia je z kursantem. Zostałam naprawdę solidnie przygotowana nie tylko do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem, ale również do bezpiecznego poruszania się po drodze na co dzień za co jestem bardzo wdzięczna. :) Zdecydowanie polecam!