ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz dla osób niepełnosprawnych

2020-01-25
Kursant: Mateusz Śliwa


Szkoła dla osób, które chcą się na prawdę przygotować do egzaminu i przy okazji nauczyć się trochę praktycznych rzeczy, nie koniecznie występujących na egzaminie. Moja przygoda z tą szkołą była dość długa, ze względu na porę roku w jakiej zacząłem, a był to okres wakacyjny. Jednakże zachowując cierpliwość i motywację udało mi się skończyć jazdy, zaliczyć egzamin wewnętrzny, oraz zdać za pierwszym razem egz. państwowy. Miałem nieco pod górkę ze względu spory dystans do owej szkoły. Mialem ograniczone terminy, kiedy mogłem przyjeżdzac na jazdy, ale instruktor z którym odbywałem kurs świetnie potrafił się dostosować do moich ograniczeń przez co w większości wolnych terminów, moglem odbywać jazdy. Także jeśli ktoś decyduje się na kurs na automacie, to polecam Pana Skrętkowicza.