ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-01-24
Kursant: Małgorzata Kornak


Panie Jerzy, serdecznie dziękuję za pomoc i przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Udało się za pierwszym podejściem! Dodatkowe godziny jazdy (kurs zaczęłam kilka lat tamu w innej szkole i po nieudanych podejściach zaniechałam dalszych prób), pomogły mi znów przyzwyczaić się do prowadzenia samochodu, umożliwiły naprawę wcześniej wyuczonych błędów oraz dodały pewności siebie. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Serdecznie polecam Pana Jerzego Zastawnego - indywidualne podejście do kursanta, kapitalne tłumaczenie zagadnienia, proste i logiczne wyjaśnienia i maaaasa serdeczności, dzięki której początkujący nie denerwuje się za kierownicą ;) Pozdrawiam!