ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-01-14
Kursant: Karolina K.


Serdecznie polecam szkołę jazdy Kursant a w szczególności Pana Zbigniewa Kulpę. Nauka jazdy z Panem Zbigniewem to nie tylko duża dawka wiedzy ale również bezstresowo spędzony czas. Pan Zbigniew poradzi sobie z każdym ciężkim przypadkiem nawet takim kompletnie wątpiącym w siebie. Jest to nstruktor z powołania potrafiący dostosować się do kursanta i jego potrzeb a także podnieść na duchu. Polecam również samą firmę Kursant ze względu na wysoki poziom obsługi, Panie w biurze są bardzo sympatyczne i pomocne. Egzaminy w tej szkole o ile kursant chce współpracować z instruktorem prawie zawsze kończa się wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz polecam.