ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-12-27
Kursant: Beata


Serdecznie dziękuję Panom: Cezaremu Karpińskiemu i Zbigniewowi Kulpie !!! To wspaniali instruktorzy; bardzo rzetelni,mądrzy, zaangażowani w swoją pracę, sympatyczni. Bardzo wiele mnie nauczyli, doskonale doradzili wybór najlepszego terminu egzaminu, cierpliwie poprawiali błędy, wspierali. Pozwolili uwierzyć, że zdanie egzaminu za pierwszym razem jest możliwe. I tak też się stało - dzięki nim zdałam za pierwszym razem. Pan Cezary Karpiński to olimpijski spokój, niezwykła cierpliwość, duże doświadczenie i wielka kultura osobista. Pan Zbigniew to nauczanie z pasją, serdeczność, poczucie humoru. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję - Beata