ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-12-19
Kursant: Katarzyna Woj


Do Kursanta trafiłam po ukończonym kursie w innej szkole jazdy. I w pięć godzin z panem Zbigniewem nauczyłam się więcej niż w 30 w innym ośrodku szkoleniowym. Dziękuję za cenne rady, rzeczowe uwagi, dodanie pewności siebie w podejmowaniu decyzji na drodze i za pomoc w zapanowaniu nad stresem egzaminacyjnym. Szkoda, że od razu nie trafiłam na Pana Zbigniewa i mój cały kurs nie przebiegał w tak przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz serdecznie polecam jazdy z Panem Zbigniewem Kulpą - ma wszystkie cechy idealnego instruktora: cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy (a jezdziłam z kilkoma innymi instruktorami z innych szkół).