ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2019-12-08
Kursant: Kateryna H.


Gorąco polecam instruktora szkoły jazdy Kursant pana Tomasza Woźniaka! Wspaniały instruktor i sympatyczny człowiek! Zajęcia przeprowadzone w przyjemnej i koleżeńskiej atmosferze. Ogromna wiedza, multum cennych wskazówek, talent pedagogiczny - tak właśnie opisałabym pana Tomka i lekcje przez niego przeprowadzone. Chciałabym tez wspomnieć o panu Cezarem Karpińskim, u którego zdałam wewnętrzny egzamin praktyczny, na którym usłyszałam dodatkową porcję cennych rad i uwag. Dziękuje serdecznie panu Tomaszowi Woźniakowi za doskonale przeprowadzenie mnie przez trudny kurs nauki jazdy, dzięki czemu zaliczyłam wszystkie egzaminy jak wewnętrzne, tak i państwowe za pierwszym razem!