ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. D

2019-12-04
Kursant: Michał Gromadzki


Witam! Niedawno ukończyłem dwa kursy (jeden zaraz po drugim na kategorię D oraz C) i bezstresowo przystąpiłem do egzaminów państwowych, które zdałem za pierwszym razem przy nieocenionej pomocy intruktorów szkoły Kursant. Zaczynąjąc od kategorii D, pan Dariusz Świderski, z którym odbyłem wiekszość szkolenia, wykazał się bardzo wysokim poziomem profesjonalizmu, elastycznością i szeroką wiedzą praktyczną - gdy przystępowałem do kursu bardzo zależało mi na szybkim czasie jego ukończenia i jestem niezmiernie zadowolony z jego pracy i gotowości do dopasowania się do niejednokrotnie nietypowych godzin zajęć praktycznych, przeprowadzanych zawsze w świetnej atmosferze i przy nieskończonych pokładach dobrego poczucia humoru, w który pan Darek jest niewątpliwie wyposażony. Natomiast wkład pana Krzysztofa "profesora" Dąbrowskiego dalece wykraczał poza przygotowanie do samego egzaminu i mogę z czystym sumieniem przyznać, że już wcześniej będąc kompetentnym kierowcą pracującym w zawodzie, moje umiejętności i wiedza wskoczyły na wyższy poziom po raptem kilku godzinach spędzonych w autobusie z tą chodzącą encyklopedią wiedzy kierowcy. Kończąc ten kurs byłem nieomal zawiedziony tym, że nie dane mi więcej będzie jeździć po Wrocławiu w tak doborowym towarzystwie. Podobnie w przypadku kategorii C, pan Łukasz Jankowski przygotował mnie do egzaminu w sposób sprawny, bezbolesny i kompetentny. Nie mam cienia wątliwości, że bez jego pomocy nie podchodziłbym do egzaminu tak zrelaksowany i pewny siebie, czyli mówiąc wprost przygotowany na każdą okoliczność, która może zainstnieć w trakcie zdawania egzaminu. Przy okazji słowo podziękowania dla pani Agaty i pani Anii za przemiłą i rzeczową obsługę klienta podczas trwania kursów. Gorąco polecam usługi szkoły jazdy Kursant!