ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

2013-03-13
Kursant: Marta Skowron


Kurs kat. B. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Główny instruktor: p. Arkadiusz T. Jeździłam także, z p. Pawłem D oraz z p. Joanną P. Wskazówki wszystkich instruktorów uważam za bardzo cenne. Pan Arkadiusz kładzie nacisk na jazdę po strefie blisko WORD- u- co jest bardzo dobre, gdyż poza tą strefę w sumie nie wyjechałam na egzaminie. Druga bardzo cenna rzecz rozglądnie się Pan Arek często pstrykał palcami, gdy nie patrzyłam w tylne lusterko - egzaminator bacznie mi się przyglądał czy kręcę głową we wszystkie kierunki. Ruszanie pod górkę z ręcznego?- miałam na egzaminie chyba z 6 sytuacji, gdzie trzeba było tak ruszyć. Łuk- bardzo ważna rzecz- robiony na "odległość buta" . I wskazówki Pana Arka "jak przestajesz widzieć linie w lusterku kręcisz do oporu" lub "popatrz jak ustawione jest auto wyszukaj punktu na słupku i postaraj się ustawić je tak samo" -także bardzo się przydały. No i dynamiczność jazdy Pan Arek często pytał "długo tu jeszcze będziemy stać?" i egzaminator zadał mi to samo pytanie na egzaminie :) Plusy Pana Pawła D.- rysuje. Strasznie ciężko mi było dobrze ustawić się parkując prostopadle po prawej stronie. Pan Paweł wziął kartkę rozrysował i na egzaminie jak się okazało miałam to parkowanie i tylko dzięki temu że miałam rysunek przed oczyma potrafiłam skorygować ustawienie samochodu. Pani Asia zna strefę jak własną rękę. Jeżeli po 8 razie nadal nie wiesz jak przejechać dane skrzyżowanie bierze Cię na nie po raz 15 i z prędkością 20km/h pokazuje wszystkie znaki wraz z tłumaczeniem. Przydało się bardzo, gdyż nieszczęsne skrzyżowanie z trójkątem na środku tylko dzięki niej pokonałam na egzaminie. Wszystkich instruktorów cechowała barrrdzo duża cierpliwość, wewnętrzny spokój.