ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat A od 24 lat

2019-10-21
Kursant: Dawid Krzaczek


Zdecydowanie Polecam. Jako osoba która nie miała styczności w przeszłości z motocyklami dzięki Panu Zbyszkowi Zarębskiemu zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu (zdany za pierwszym razem), Bardzo indywidualne podeście do kursanta, z uwagi na brak doświadczenie stopniowe wprowadzanie w tajniki jazdy na motocyklu. Pan Zbyszek wszystko dokładnie i bardzo cierpliwie tłumaczy co przekłada się na postępy jazdy kursanta, cały kurs odbył się w przyjemnej, miłej atmosferze. Warto skorzystać z możliwości wypożyczenia motocykla na egzamin, na którym się jeździło. Niestety obecnie nie ma możliwości zaznajomienia się z pojazdem przed egzaminem w WORD a wiadomo, że nawet identyczna maszyna przy pierwszym podejściu i stresie egzaminacyjnym okazuje się zupełnie inna. Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam Dawid