ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2019-10-05
Kursant: Agata S.


Serdecznie polecam szkołę jazdy Kursant i przede wszystkim moją instruktorkę Edytę Polon. Po długiej, 7letniej przerwie postanowiłam wrócić i skończyć kurs, który zaczęłam kiedyś w innej wrocławskiej szkole i na moje szczęście go nie skończyłam:) Na szczęście, bo po kursie w kursancie wiem jak powinien prawidłowo wyglądać taki kurs i jak powinny wyglądać lekcje z instruktorem, któremu zależy. W kursancie bez problemu zawsze odpowiadali na moje pytania czy to telefonicznie czy osobiście,cały kurs odbył się bez żadnych komplikacji. Same jazdy były dla mnie przyjemnością, moja instruktorka Edyta Polon ma ogromną cierpliwość, nie krzyczy, zawsze tłumaczy wszystko ze spokojem i jeśli mamy jakieś pytania - zabiera w takie miejsce w mieście, żeby wyjaśnić to na przykładzie, a nie tylko teoretycznie. Myślę, że gdybym kończyła ten kurs w poprzedniej szkole, do egzaminu podchodziłabym kilkakrotnie, a w kursancie zdałam za pierwszym razem.