ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-09-23
Kursant: Judyta Zgid


Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam na naukę w tej szkole. Zarówno podejście do kursanta jak i poziom nauczania w OSK Kursant w porównaniu z innymi szkołami robi wrażenie. Moim instruktorem była Pani Monika Turnau i był to pierwszy nauczyciel, który nauczył mnie porządnie jeździć. Pani Monika jest bardzo kompetentna, profesjonalna, rzetelna i skrupulatna w nauczaniu i technikach jakie stosuje aby kursant jeździł jak najlepiej. Jej podjeście jest bardzo motywujące i mobilizujące, co w moim przypadku było bardzo istotne. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na Panią Monikę bo zaowocowało to bardzo sprawnie zdanym egzaminem. Każdemu życzę instruktora z takim podejściem i osobowością - serdecznie polecam!!