ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2019-08-08
Kursant: Kinga


Kurs w szkole kursant zakończyłam wczoraj zdanym egzaminem państwowym, za pierwszym razem. Szkolenie przebiegało bezstresowo I po mojej myśli. Pierwsze 15 godzin miałam z Panem Michałem Kwaśnik. Bardzo miły i starający się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę instruktor, zawsze pyta czy rozumiesz, A jak nie to tłumaczy kolejny raz. Drugie 15 godizn kursu miałam z Panem Januszem Hylewiczem. Kolejny fantastyczny instruktor! Wszystko tłumaczył na nowo, więc też mogłam dla siebie wyciągnąć bardziej odpowiadającą mi wersję ( jak wykonywać zadania, jak powinnam mieć wszytko ustawione itd itd ). Z wielką chęcią przychodziła na zajęcia, na których mogłam zadać wszystkie męczące mnie pytania i zawsze otrzymywałam satysfakcjonujacą mnie odpowiedź. Pan Janusz robi podczas szkolenia również scenki " egzaminacyjne", które na pewno przygotowują nas na to co spotka nas na egzaminie państwowym, zmniejszają poczucie niewiedzy oraz stresu. Trzy godzinna trasa poza miasto też fantastyczna! Dużo z niej można wyciągnąć nowych doświadczeń. Jestem zadowolona z całego szkolenia I z pewnością polecam szkołę jazdy kursant.