ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Kurs na instruktora nauki jazdy

2019-07-24
Kursant: Łukasz Soszka


Chciałbym serdecznie podziękować całej ekipie szkoły jazdy kursant, za wspaniałe przygotowanie do egzaminu na instruktora nauki jazdy. Przede wszystkim Panu Stanisławowi, który jest ogromną skarbnicą wiedzy, jak również wspaniałym wykładowcą, to dzięki jego potężnej wiedzy, którą skrupulatnie i cierpliwie przekazał,zdałem egzamin za pierwszym razem. Jako jedyny ze swojej grupy zostalem dopuszczony do egzaminu, który zdałem jeszcze w czerwcu. Teraz pracując jako instruktor, bardzo często korzystam z rad i wskazówek, które otrzymałem od P. Stanisława. P. Stanisławie dziękuję serdecznie za wspaniałe przygotowanie. Jeśli zastanawiasz się jaką szkołę jazdy wybrać na ten kurs, to nie zastanawiaj się i zapisz sie już dziś. OSK Kusant będzie najlepszym wyborem.