ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij


Zapisz się i wybierz "Płacę z PayU" - w kolejnym kroku wybierz "Raty 0%" i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-05-28
Kursant: Katarzyna P.


Na pierwszej jeździe (i kilku kolejnych również) zahaczałam o krawężniki i wydawało mi się absolutnie nie do opanowania koncentracja na tylu kwestiach na raz. Pan Grzegorz Hałas udowonił mi, że nic bardziej mylnego. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Ale nie o to chodzi ( tzn tez ;)) ale dzięki Panu Grzegorzowi czuję się pewniej i przede wszystkim nie chcę schować prawka do portfela, bo wypadało je zrobić... NAAAAAJLEPSZY instruktor w całym Wrocławiu. Rzetelny, z podejściem do kursanta i przy tym z poczuciem humoru.. Odpowiedzi "Nie wiem, nie jestem z Wrocławia" zapadną mi na długo w pamięć ;) Panie Grzegorzu.. dziękuję za cierpliwość i ciężką pracę włożoną w to, abym została kierowcą. A każdemu kursantowi z całego serca polecam Pana Grzegorza! Do zobaczenia na drodze :)