ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2019-05-27
Kursant: Monika Tobiasz


Serdecznie polecam Szkołę Jazdy Kursant na przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale również jako doskonalenie techniki jazdy. Sama zaczęłam kurs od zera w styczniu tego roku. Zajęcia teoretyczne wspominam bardzo dobrze i uważam, że dużym plusem jest dostępność trybu popołudniowego jak i weekendowego . Moim pierwszym instruktorem był pan Zbigniew Kulpa, jednak po około 25 h jazd, ze względów losowych zostałam przepisana do instruktora pana Cezarego Karpińskiego. Była to naprawdę sytuacja losowa, nie wynikająca z "niedogadania" się z panem Zbigniewem. Zarówno pan Zbigniew jak i pan Cezary są fachowcami w każdym calu, i choć różnią się od siebie temperamentem, to świetnie dawali sobie ze mną radę, a muszę przyznać, że momentami byłam trudną i nerwową kursantką ; ) Jeśli więc ktoś czuje, że potrzebuje instruktora, który ze stoickim spokojem i profesjonalizmem zniesie atak paniki albo nerwów to z pewnością polecam pana Cezarego! ; ) Przyznaję również, że wyjeździłam sporo godzin dodatkowych, co też wynikało z trzech podejść do egzaminu państwowego, jednak tych dwóch oblanych nie mogę zrzucić na brak dobrego przygotowania – bardziej nerwów i własnego charakteru. Do samego końca mogłam liczyć na ogromne wsparcie psychiczne zarówno od pana Cezarego, jak i pana Zbigniewa. Życzę więcej zadowolonych kursantów, takich jak ja! ; )