ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2019-05-19
Kursant: Tomasz Dragan


Szkoła jazdy Kursant okazała się najlepszym wyborem jakiego mogłem dokonać. Począwszy od miłej obsługi w biurze, a skończywszy na instruktorach. Chciałbym podziękować obu instruktorom, Panu Zbyszkowi Kulpie za przekonanie, że każdy może się nauczyć jeździć i cierpliwość do masowo popełnianych przeze mnie błędów cierpliwie tłumaczył co robię źle i wierzył, że któregoś dnia zdam egzaminy. Oraz Panu Cezaremu Karpińskiemu, za doszlifowanie i ustabilizowanie moich umiejętności. Spokój i umiejętnoścprzekazania istotnych informacji. Egzamin zdany co prawda za 3 razem, ale bezbłędnie. Gorąco polecam instruktorów : Pana Zbyszka Kulpę i Pana Cezarego Karpińskiego oraz szkołę Kursant.