ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-05-12
Kursant: Alona


W szkole jazdy Kursant kupiłam godziny dodatkowe po 4-miesiącznej przerwie (od zakończenia kursu w innej szkole jazdy). Po zakończonym kursie w poprzedniej szkole oblałam egzamin. Na egzamin szłam niepewna. Zapisałam się do szkoły Kursant na dodatkowe godziny. Podczas nauki z instruktorem Wiewior Krzysztofem zdałam sobie sprawę, że wielu rzeczy nie wiedziałam i nie była gotowa przystąpić do egzaminu. Pan Krzysztof nauczył mnie widzieć martwe pole, zawracać na trzy razy, zwracać uwagę na znaki!!!!! (co miało być podstawowe), zachować właściwą odległość między samochódami, wyjaśnił zachowanie na skrzyżowaniach, pokazał odblokowanie kierownicy i możliwości techniczne samochódu. Dziękuję panu Krzysztofowi za ogromną cierpliwość i umiejętności, aby skutecznie uczyć kursantów. Zajęcia odbywały się w miłej przyjaznej atmosferze. Pan Krzysztof jest profesjonalista w swoim fachu!!! Teraz na jego dodatkowe zajęcia chodzi mój mąż, który też zakończył inną szkołę jazdy i nie zdał egzaminu. Polecam pana Krzysztofa Wiewiora!!!! Dzięki szkole Kursant, że zyskuje na pracę profesjonalistów i za zdany egzamin.