ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-05-09
Kursant: Agata Wabnic


Jestem właśnie po zdanym egzaminie, który przeszedł prawie bezstresowo dzięki przygotowaniu, które miałam po kursie doszkalającym w szkole jazdy Kursant. Kiedy poprosiłam panie z biura o polecenie mi instruktora „do trudnych przypadków” bez chwili zawahania poleciły mi Bartłomieja Majewskiego. Dzięki jego cierpliwości i niesamowitych zdolnościach nauczania mogę śmiało powiedzieć, że jazda samochodem z rzeczy, której się obawiałam, stała się przyjemnością. Będę polecała tego instruktora każdemu, kto chce nauczyć się dobrze jeździć, nabyć pewności na drodze i zwyczajnie nie bać się auta, manewrów i samego egzaminu. Świetna atmosfera podczas jazd, profesjonalne przygotowanie i zdecydowane powołanie, które ma Bartek sprawiają, że kurs będę wspomniała bardzo dobrze! :)