ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2019-04-23
Kursant: Michał Strycharz


Witam serdecznie, Bardzo dziękuje Ośrodkowi Szkolenia „KURSANT” za profesjonalne podejście, zaangażowanie, oraz cierpliwość a kadrze dydaktyczno-praktycznej za mega doświadczenie oraz umiejętności, wiedzę i profesjonalizm moje podziękowania Kieruje szczególnie do mojego instruktora Pana Zbigniewa Kulpy oraz Egzaminatora Cezarego Karpinskiego.!!!! Panowie o wielkim sercu, podejściu wiedzy i umiejętnościach a przede wszystkim profesjonalizmie . Dzieki nim egzamin zdany za pierwszym razem!!!! Jeśli ktokolwiek chce zdac za pierwszym razem polecam Tych panów i ta szkole jazdy!!! Jedyny minus to brak minusów w tej szkole!!!:) A słowa tych Panów zawsze sie sprawdzają wyjeżdzasz tyle godzin i zdajesz i tak było w moim przypadku. Bardzo dziękuje rownież Szefom Panu Sławkowi i Pny Andrzejowi za profesjonalne podejście w sytuacji kryzysowej!!!! Bardzoale to bardzo dziękuje .!!!! Ja, moja Żona oraz dzieci !!! Pozdrawiam Michał Strycharz