ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2019-03-27
Kursant: Anna Kuriata


Polecam gorąco całą szkołę Kursant, a przede wszystkim świetnego instruktora Pana Bartłomieja Majewskiego. Do Pana Bartłomieja trafiłam z polecenia koleżanki ,która również jak ja zdała egzamin państwowy za pierwszym podejściem. Mój przypadek nie należał do łatwych , ponieważ kurs w innej szkole skończyłam kilka lat temu, ale dopiero Pan Bartłomiej odpowiednio przygotował mnie do egzaminu. Przede wszystkim wysoki profesjonalizm Pana Bartłomieja w swoim zawodzie, rzetelne i precyzyjne wskazówki pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem. Wynik mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję jeszcze raz Panu Bartłomiejowi za ogromne wsparcie i pomoc.