ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2019-03-07
Kursant: Marta Droszczak


Bardzo polecam szkołę jazdy Kursant, dzięki dobrze dobranym technikom nauki, jakie sugerował instruktor, opanowałam wszystko w mgnieniu oka. Rzeczy, które wydawały się skomplikowane, zostały dosadnie wytłumaczone. W szczególności polecam instruktora Roberta Staszkiewicza, który jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie, jazdy z nim były samą przyjemnością, z każdej z nich wynosiłam multum cennych informacji. Jest wyrozumiały, cierpliwy i pełen empatii. z całego serca się cieszę, że trafiłam własnie na niego. Panie w obu biurach, są przemiłe i zawsze pomagają, w szczególności Pani Kasia i Pani Agata, wszystko można z nimi załatwić bardzo szybko i bezproblemowo. Atmosfera jest przyjazna dla przyszłych kierowców. Z czystym sumieniem polecam tą najlepszą szkołę jazdy w całym Wrocławiu!