ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. D

2019-02-20
Kursant: Aleksander Wójcik


Chciałem podziękować szkole jazdy „Kursant”, za przygotowanie do egzaminu kat. D, która to współpracuje z wieloma projektami dofinansowania jak to miało miejsce w moim przypadku. Panom Krzysztofowi Kalince oraz Dariuszowi Świderskiemu za profesjonalne podejście do każdej lekcji, na których zawsze starali się przekazać jak najwięcej wiedzy w sposób zrozumiały. Panowie zawsze wyrozumiali i elastyczni pod względem umawianych godziny jazdy, za co również dziękuję. Nie można oczywiście zapomnieć o zapleczu szkoły jazdy „Kursant”. Serdeczne podziękowania dla Pań z biura, Agaty i Kasi, które z pełnym zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków oraz Pani Marty, która znakomicie radzi sobie z planowaniem i dokumentacją jaka wymagana jest do refundacji za szkolenia. Majstersztyk, zdane za 1 razem. Polecam