ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat C

2019-02-14
Kursant: Ryszard Kubiak


Pan Bogdan Sikorski - bardzo podobało mi się że nasze pierwsze spotkanie nie spędziliśmy jeżdżąc wzdłuż linii po placu ale Pan Bogdan dał mi się przejechać parę razy po wolnym terenie. Świetnie szkoli, zatoczka z Bogdanem sama się robi, bardzo się Pan Bogdan stara i wkłada dużo serca w szkolenie, ale też wymaga chęci. Na początku przy cofaniu po łuku falowałem do tyłu, trzeba pokojarzyć jak widać w prawym i lewym lustrze, zwracać uwage na wjazd do garaży żeby lustro nie przekroczyło 'ściany'. Na mieście jazdy stricte pod egzamin/zawracania/tonażówki a nie żeby pojeżdzić sobie i poskręcać. Pan Bogdan Sikorski jest wymagający, jak nie jest super zrobiony manewr i czy zawracanie to 'kaszana' ale to złoty człowiek i każdy kto umie zaparkować pod marketem osobówką zda egzamin na C po jego instruktarzu. Bardzo polecam !