ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2019-02-10
Kursant: Olga Ataman


Gorąco i z całego serca polecam szkołę "Kursant" , a szczególnie instruktora ROBERTA STASZKIEWICZA. To dzięki Niemu to co było dla mnie niemożliwe, wczoraj stało się możliwe - zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem. Zawsze wmawiałam sobie, że nie nadaję się na kierowcę. Z Robertem udało mi się pokonać moje słabości i uwierzyć w siebie. Robert Staszkiewicz jest osobą miłą, wyrozumiałą, oddaną swojej pracy. Zajęcia zawsze prowadzi z uśmiechem na twarzy . Dodaje otuchy, motywuje do dalszej nauki , do walki z samym sobą. Każde zagadnienie jest przez Niego dokładnie wytłumaczone, a potem przetestowane w praktyce. Cenię w nim cierpliwość jaką posiada. Kilka razy może tłumaczyć tę samą sytuację, aż się ją zrozumie. Dużą uwagę zwraca na teorie i technikę jazdy. Dzieki temu nie było problemu i stresu by zdać egzamin teoretyczny jak i praktyczny. Jest instruktorem, kolegą i przyjacielem, któremu można się wypłakać w ramię. Wielki człowiek na swoim miejscu.Do Szkoły Jazdy "Kursant" też nie mam żadnych zastrzeżeń. Zajęcia teoretyczne - polecam Pana Stanisława Łobodę. Profesjonalista, ogromna wiedza z przepisów ruchu drogowego, profesjonalne tłumaczenie. Dziewczyny w biurze bardzo miłe, sympatyczne, zawsze pomogą, doradzą, rozwiążą problem.