ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D ( po B )

2019-01-18
Kursant: Rafał


Podpisuję się pod każdą pozytywną opinią na temat profesjonalizmu szkolenia w Kursancie. Szczególne podziękowania dla Panów Krzysztofa Dąbrowskiego i Dariusza Świderskiego za zaangażowanie i przekazanie ogromnej i kompletnej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Godziny jazd dopasowane pod kursanta, zajęcia na placu manewrowym WORDu, szczegółowe omawianie techniki kierowania oraz pełne zaangażowanie w przygotowanie do egzaminu praktycznego (p.Darek do samej godziny egzaminu udzielał mi porad i wskazówek - to jest ewenement - a także zawiózł i odebrał z egzaminu). To rzadkość w dzisiejszych czasach. Naprawdę odnosi się wrażenie że instruktorom zależy. Panowie - szacunek i jeszcze raz wielkie dzięki.