ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-12-05
Kursant: Anna Te


Serdecznie polecam jazdy z Panem Tomkiem Woźniakiem. Odnoszę wrażenie, że ów instruktor uknuł misterny i skuteczny plan, aby z każdego kursanta uczynić kierowcę :D ..i nim się zorientowałam faktycznie tak się stało! Polecam za fantastyczną atmosferę na jazdach, za zadziwiającą łatwość z jaką Pan Tomek przekazuje wiedzę, dużą dawkę motywacji, cierpliwe wykonywanie ze mną „milijonowej” próby manewru, który śnił mi się w koszmarach sennych, abym poczuła się pewnie, no złoty człowiek! :)) Bardzo dobrze będę wspominała także jazdy z Panem Cezarym Karpińskim (z Panem Cezarym miałam egzamin wewnętrzny) i Panem Sławomirem (jedna jazda w trakcie kursu) – z każdej jazdy wynosiłam wartościowe, merytoryczne uwagi. Pochwały należą się też dziewczynom z biur – są bardzo pozytywne i stwarzają fajną atmosferę już na samym wstępie :)