Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D ( po C )

2018-11-09
Kursant: Adam Pio


Mój kurs na D był kapitalny, zarowno pod względem przygotowania, organizacji i kosztów. Polecam Panów prowadzących zajęcia. Pan Darek świetnie wszystko organizuje, nie czeka się długo jak w przypadku kat C i C/E. Pan Krzysztof Dąbrowski jest świetnym nauczycielem. Jest specyficzny i trzeba przymknąć na to oko, ale po prostu przygotowuje do jazdy autobusem a nie tylko zdania egzaminu. Pan Krzysztof Kalinka również bardzo dobrze przygotowuje i jest dobrym motywatorem. Egzamin zdałem na Otokarze, za 1szym razem.