ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-10-30
Kursant: Natalia


Polecam serdeczne intruktora, pana Zbigniewa Kulpe. Świetnie przygotowuje nie tylko na egzamin Ale przede wszystkim do codzinnej jazdy. Tłumaczy wszystko pokolei, kiedy jest z czymś problem ćwiczy dopóki nie zostanie dopracowany, przygotowuje tak, że kiedy idzie się na egzamin państwowy nic nie jest w stanie kursanta zaskoczyć. Ja zdalam egzamin za pierwszym razem i dzięki temu że byłam świetnie przygotowana nawet stres nie był w stanie mnie zjeść, bo wiedziałam że dam sobie radę. Jest to instruktor cierpliwy ale też wymagający i bardzo dobrze przygotowuje do codziennej jazdy po mieście Szkola jazdy Kursant była świetnym wyborem zarówno przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne na najwyższym poziomie . Polecam serdecznie wszystkim szukającym odpowiedniej szkoły jazdy!