ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-10-22
Kursant: Katarzyna Kowalczyk


Szkoła jazdy "Kursant" charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do przyszłego kierowcy, zaczynając od kursu teoretycznego do samego procesu nauczania jazdy w ruchu drogowym. Podczas jazd, czułam się komfortowo i bezpiecznie. Szczególne podziękowania kieruję do najlepszego instruktora pod słońcem:) Pan Tadeusz Bieda jest idealnym nauczycielem. Spokojnie przekazuje uwagi i tłumaczy bieżące wydarzenia na drodze. Jego wiedza i doświadczenie sprawia, że przyszły kierowca z każdym kolejnym spotkaniem, nabiera pewności siebie. Przystępując do egzaminu państwowego zarówno teoretycznego jak i praktycznego czułam się odpowiednio przygotowana. Dzięki temu zdobyłam prawo jazdy za pierwszym podejściem:)