ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-10-08
Kursant: Karolina Fiuk


Polecam Kursanta jako szkołę nauki jazdy a w szczególności Panią Ewelinę Mosiężną. Najlepszy instruktor jaki chyba na świecie jeździ :) Mega kompetentna osoba, bardzo spokojna, cierpliwa i do skutku tłumaczy wszystkie zagadnienia. Do Pani Eweliny trafiłam od innego instruktora z którym miałam wyjeżdżone prawie połowę godzin, niestety podejście nie za bardzo mi odpowiadało, stresowałam się każdą jazdą, nie robiłam postępów bo przestało mi się to podobać. Pierwsza jazda z Panią i nie mogłam doczekać się kolejnych! Udało nam się zrealizować program w 100%, nadrobić wszystkie braki i niedociągnięcia. Dzięki wspaniałym umiejętnością nauczania Pani Eweliny do egzaminu podeszłam zupełnie bez stresu bo byłam pewna że jestem świetnie przygotowana. I miałam rację bo jazda przebiegła wzorowo bez jakichkolwiek błędów. :) Z całym przekonaniem polecam Panią Ewelinę Mosiężną jako instruktora dla każdego. Jeśli jeszcze kiedykolwiek miałabym zdawać na prawo jazdy to TYLKO z Panią Eweliną, polecam!!