ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Kurs na instruktora nauki jazdy

2018-09-17
Kursant: Jarosław Kempa


Spore ilości komentarzy i opinii zamieszczanych na stronach WWW OSK „KURSANT” świadczą przede wszystkim o dużym zainteresowaniu różnymi rodzajami prowadzonych szkoleń oraz niewątpliwie o zadowoleniu i satysfakcji osób szkolonych. Z całą stanowczością podzielam wszystkie pozytywne opinie i dodaję tez własną w pełni aprobującą działalność tego ośrodka. Niezwykła jak na dzisiejsze czasy dbałość o każdego kursanta, miła i uprzejma obsługa zaczynając od sekretariatu poprzez wykładowców i instruktorów a na kierownictwu kończąc.Właściwa komunikacja interpersonalna, wysoki poziom posiadanej wiedzy, bardzo dobre metody szkolenia, rzetelność i zaangażowanie, to tylko niektóre cechy charakteryzujące kadrę ośrodka a zwłaszcza p. Stanisława Ł. który zajmuje się przygotowaniem przyszłych instruktorów nauki jazdy. Szczególnie polecam osobom dla których oprócz zdobycia uprawnień liczy się ich edukacyjny, wychowawczy oraz misyjny sens. Na pewno warto poświęcić czas i środki, aby w roli przyszłego instruktora realizować się w 100%. Należy tylko życzyć dalszego utrzymywania tak wysokich standardów.