ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-09-13
Kursant: Jakub Mażanowicz


Bardzo dziękuję mojemu instruktorowi (nauczycielowi) jazdy Panu Robertowi Staszkiewiczowi.Wspaniały instruktor, z ogromną cierpliwością do nowicjuszy. Uczy jazdy jak mało kto. Cierpliwie tłumaczy wszystkie arkana jazdy jednocześnie wymagając zaangażowania kursanta w przygotowanie merytoryczne. Nie tworzy bariery między kursantem a nauczycielem. Nauka z Nim to sama przyjemność. Bardzo gorąco Go polecam wszystkim tym, którzy (tak jak ja) nie wierzą we własne możliwości. Przygotowany byłem tak dobrze, że egzamin zdałem za pierwszym razem. Pan Robert nie "wypuści" kursanta jeżeli nie jest przekonany o jego umiejętnościach. Oby więcej takich wspaniałych instruktorów. Bardzo dziękuję :)