ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-09-13
Kursant: Tomasz Dąbski


Gorąco nakłaniam do skorzystania z oferty OSK Kursant. Kurs teoretyczny, praktyczny oraz egzaminy wewnętrzne były prowadzone pod okiem profesjonalistów z niespotykaną pieczołowitością, dokładnością i starannością, co umożliwiło mi uzyskanie pozytywnych wyników w WORD za pierwszym podejściem. Szczególne słowa uznania kieruję do instruktora Marcina Grzywny, który: przykładał uwagę do poprawności wykonywania każdego zadania egzaminacyjnego przez kursanta, wskazywał poprawne zachowania na drodze w newralgicznych i trudnych sytuacjach oraz rozwiewał wszelkie wątpliwości dotyczące zagadnień ruchu drogowego. Ponadto Pan Marcin w jasny i klarowny sposób potrafi przedstawić unikatowe techniki sposobu parkowania prostopadłego, równoległego oraz manewrów na łuku, co sprawia, że plac manewrowy w WORD jest jedynie formalnością dla zdającego. Serdecznie polecam OSK Kursant oraz jazdy pod nadzorem pana Marcina Grzywny. Satysfakcja z wyniku pozytywnego za pierwszym podejściem- gwarantowana!